Rezultati sunny+urban - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1 8/307 Simon Strnad Šd Nanos Slovenia  3:59:49
2 93/346 Vedran Krčadinac AK Sljeme Croatia  4:22:20
3 3/302 Samo Knafelj Salomon Slovenia  4:25:08
4 7/306 Jasmin Sigeti   Croatia  4:48:33
5 11/310 Igor Varga   Croatia  5:06:46
6 12/342 Željko Dugić   Croatia  5:20:00
7 6/305 Marijan Paulišić   Croatia  5:25:58


Rezultati sunny+urban - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1 94/347 Ines Jozić  Ultramaraton klub Mazator Croatia 4:31:14
2 1/300 Tajda Bogataj   Slovenia 4:37:35
3  9/308 Urška Šipec   Slovenia 5:06:18
3  4/303 Bogdana Krašovec   Slovenia 5:12:33

 

Rezultati funrun

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1 201 Mark Bogataj BAGHEERA SLOVENIJA Slovenia 00:40:29
2 214 Marko Velčić   Croatia 00:51:32
3 222 Marjan Košeto Ak Maximvs Poreč Croatia 00:53:11
4 220 Daniela Biffis Liger team Italy 00:56:08
5 204 Ian Ryšlavy   Croatia 00:58:09
6 223 Sandra Košeto Ak Maximvs Poreč Croatia 01:00:03
7 215 Mario Velčić SpkRiRock Croatia 01:00:09
8 206 Anna Druzeta   Croatia 01:01:09
9 224 Miroslav Matišić Individual Croatia 01:01:24
10 217 Christian Wippel   Austria 01:02:00
11 225 Lino Miani   Croatia 01:03:16
12 209 Malinsky Irene LG St. Paul/Austria Austria 01:03:51
13 228 Jelena Bekavac Krčadinac AK Sljeme Croatia 01:07:48
14 221 Ksenija Dugić AK Sljeme Croatia 01:08:07
15 205 Roberto Cafolla Rovinj sub Croatia 01:08:59
16 226 Emanuela Fattor Veličković   Croatia 01:09:36
17 200 Andreja Bogataj SportKa Slovenia 01:10:40
18 210 Dolores Kajfeš TK Pula Croatia 01:11:39
19 202 Gianni Miglioranza Miglioranza Running bear Slovenia 01:13:03
20 203 Sabina Miglioranza Miglioranza Running bear Slovenia 01:13:03
21 208 Marina Hunski   Slovenia 01:16:35
22 207 TANJA FABRIS DSR RUN AND FUN PULA Croatia 01:19:46
23 212 Cristina Marangon   Croatia 01:19:49
24 216 Malinsky Walter LG St. Paul/Austria Austria 01:20:25
25 213 SANDRA MUŠKOVIĆ AK MAXIMVS POREČ Croatia 01:27:49
26 218 Kristina Karlović   Croatia 01:27:49
27 219 Sanja Rabar   Croatia 01:29:47
28 227 Sonja Skender   Croatia 01:52:06
29 211 Jasmina Košta   Croatia DNF

Rezultati funrun - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1 201 Mark Bogataj BAGHEERA SLOVENIJA Slovenia 00:40:29
2 214 Marko Velčić   Croatia 00:51:32
3 222 Marjan Košeto Ak Maximvs Poreč Croatia 00:53:11
4 204 Ian Ryšlavy   Croatia 00:58:09
5 215 Mario Velčić SpkRiRock Croatia 01:00:09
6 224 Miroslav Matišić Individual Croatia 01:01:24
7 217 Christian Wippel   Austria 01:02:00
8 225 Lino Miani   Croatia 01:03:16
9 205 Roberto Cafolla Rovinj sub Croatia 01:08:59
10 202 Gianni Miglioranza Miglioranza Running bear Slovenia 01:13:03
11 216 Malinsky Walter LG St. Paul/Austria Austria 01:20:25

Rezultati funrun - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1 220 Daniela Biffis Liger team Italy 00:56:08
2 223 Sandra Košeto Ak Maximvs Poreč Croatia 01:00:03
3 206 Anna Druzeta   Croatia 01:01:09
4 209 Malinsky Irene LG St. Paul/Austria Austria 01:03:51
5 228 Jelena Bekavac Krčadinac AK Sljeme Croatia 01:07:48
6 221 Ksenija Dugić AK Sljeme Croatia 01:08:07
7 226 Emanuela Fattor Veličković   Croatia 01:09:36
8 200 Andreja Bogataj SportKa Slovenia 01:10:40
9 210 Dolores Kajfeš TK Pula Croatia 01:11:39
10 203 Sabina Miglioranza Miglioranza Running bear Slovenia 01:13:03
11 208 Marina Hunski   Slovenia 01:16:35
12 207 TANJA FABRIS DSR RUN AND FUN PULA Croatia 01:19:46
13 212 Cristina Marangon   Croatia 01:19:49
14 213 SANDRA MUŠKOVIĆ AK MAXIMVS POREČ Croatia 01:27:49
15 218 Kristina Karlović   Croatia 01:27:49
16 219 Sanja Rabar   Croatia 01:29:47
17 227 Sonja Skender   Croatia 01:52:06

Rezultati sunny

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1 8 Simon Strnad Šd Nanos Slovenia 02:53:54
2 22 Ivan Diklić Kaštelir Croatia 02:57:54
3 48 Blaž Lupše   Slovenia 03:07:14
4 3 Samo Knafelj Salomon Slovenia 03:11:12
5 93 Vedran Krčadinac AK Sljeme Croatia 03:14:50
6 72 Luka Španjol Sport Box Croatia 03:16:10
7 51 VALENTINO MODRUŠAN   Croatia 03:16:53
8 2 Ivan Kernjus Tk Albona Extreme Croatia 03:16:55
9 46 Renato Lovišček Mio Slovenia Slovenia 03:20:43
10 82 Vanja Vukičević SRK Puls Croatia 03:21:10
11 94 Ines Jozić Ultramaraton klub Mazator Croatia 03:21:42
12 1 Tajda Bogataj   Slovenia 03:23:40
13 70 Luka Škropeta Olimpik Umag Croatia 03:26:25
14 19 Edin Čović GT Elitni Rekreativci Croatia 03:27:51
15 16 DAMJAN BOBEK   Slovenia 03:32:10
16 7 Jasmin Sigeti   Croatia 03:35:16
17 26 Igor Fabris 3Trekera Šijanska/Kamenolom Croatia 03:35:48
18 40 Luka Kolarić DSR "Maraton-Uljanik" Pula Croatia 03:35:48
19 89 Nermin Dudaković Maraton Uljanik Croatia 03:35:48
20 68 Ivan Slukan SPK Onsight Pula Croatia 03:36:19
21 87 Giacomo Schiavon Fincantieri Wartsila Italy 03:38:16
22 78 Eva Urbanc Mi2 Slovenia 03:40:28
23 83 Dejan Vukotić Mi2 Slovenia 03:40:28
24 77 Marko Tot   Croatia 03:42:58
25 13 MICHELA BIACCA ASD EVINRUDE MUGGIA Italy 03:44:09
26 11 Igor Varga inb Croatia 03:45:26
27 9 Urška Šipec   Slovenia 03:45:40
28 47 Patrik Lukezi   Croatia 03:46:06
29 45 Semir Latic   Croatia 03:48:41
30 57 Bernard Perković   Croatia 03:49:25
31 34 Darko Kajfeš Šijanska Croatia 03:50:06
32 4 Bogdana Krašovec   Slovenia 03:50:30
33 92 Vedran Kovačić Olimpik Umag Croatia 03:50:44
34 54 Josip Pavlin Abacus/SRK Puls Croatia 03:51:06
35 17 Denis Brozić Olimpik Croatia 03:54:07
36 88 Vedran Vale Ind Croatia 03:55:50
37 28 Robert Flegar Fire Team Croatia 03:58:50
38 12 Željko Dugić AK Sljeme Croatia 03:59:12
39 6 Marijan Paulišić   Croatia 04:00:34
40 31 Marko Gržetić   Croatia 04:00:41
41 96 Paolo Zgrablić   Hrvatska 04:00:41
42 74 Erni Šterle Olimpik Croatia 04:01:10
43 90 Ketrin Velić   Croatia 04:01:34
44 52 Dean Novosel Olimpik Umag Croatia 04:05:34
45 73 Roberto Špelić Olimpik Umag Croatia 04:07:31
46 10 Valentina Šipec   Slovenia 04:10:01
47 95 Goran Hek   Hrvatska 04:14:02
48 60 Jure Pograjc   Slovenia 04:15:11
49 65 Andrea Radović IND Croatia 04:16:48
50 66 Vanja Rampini Dvi škrape Croatia 04:19:18
51 71 Ines Škunca Dvi škrape Croatia 04:19:18
52 91 Kristijan Martinčić   Croatia 04:23:24
53 75 Siniša Štifanić   Croatia 04:25:35
54 64 Željko Radovanović Olimpik Umag Croatia 04:26:17
55 53 Andrej Ograjenšek JustRun Slovenia 04:26:24
56 67 Stanko Razbojnikov Eppur si muove Croatia 04:28:45
57 27 Mišel Faraguna   Croatia 04:32:55
58 61 Alenka Popic   Slovenia 04:32:55
59 25 Maja Đorđević AK Sljeme Croatia 04:34:24
60 39 Alen Kocijančić AK Sljeme Croatia 04:34:24
61 79 Vedran Vitasović Bk AXA Croatia 04:34:38
62 41 Simon Korošec   Slovenia 04:35:12
63 30 Simona Glavan Joga soba Slovenia 04:37:43
64 76 Ana Tomazin Olimpik Umag Croatia 04:37:46
65 49 Irena Ljutić IND Croatia 04:39:48
66 63 Elke Prutti SU TRI STYRIA Austria 04:43:40
67 84 Birgit Wippel-Steiner   Austria 04:43:40
68 15 Esma Benazić AK Medulin Croatia 04:47:18
69 55 Petra Pereša-Poljak IND Croatia 04:47:18
70 69 Nataša Šauperl   Slovenia 04:48:26
71 18 Mladenka Buić Dsr Run & Fun Croatia 04:48:48
72 20 Dražen Ćurić   Croatia 04:51:37
73 62 Damir Popović GT elitni pulski rekreativci Croatia 04:52:43
74 80 Jasmina Vojniković Ind Croatia 04:53:22
75 42 Robert Kos TK Matulji Croatia 04:54:54
76 14 Ivana Belobrajić   Croatia 04:55:49
77 38 Inot Klemenčič Dsr Run & Fun Croatia 04:56:25
78 29 Denis Fonovic Ind Croatia 05:04:56
79 24 Dubravka Družeta Nu3sport Croatia 05:10:42
80 43 Zoran Kovačić Žumberak trail Croatia 05:12:08
81 21 Lara Deklić Olimpik Umag Running Team Croatia 05:13:18
82 56 Dražen Perić Olimpik Umag Croatia 05:21:56
83 35 Marina Katić   Slovenia 05:24:18
84 44 Elvis Krajcar   Croatia 05:29:41
85 32 Kristina Horvatić - Croatia 05:49:21
86 59 Dejan Pleterski AAK Trčkalica Slovenia 05:49:22
87 85 Zvonko Barbić   Croatia 05:55:21
88 5 Mauricio Krizmanic Sd Trickeri Albona Extreme Croatia DNF
89 23 Dino Dorčić Cres Croatia DNF
90 33 Marko Ikica Prebiti breky Croatia DNF
91 37 Klemen Kladnik   Slovenia DNF
92 50 Sandi Milohanić TK ALBONA EXTREME Croatia DNF
93 58 Boštjan Pintar bez kluba Slovenia DNF
94 81 Dijana Volkmer Krajina IND Croatia DNF
95 86 Dennis Suttil G.S.D.S. CAMPOLIONGO TAPOGLIAN Italy DNF

Rezultati sunny - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1 8 Simon Strnad Šd Nanos Slovenia 02:53:54
2 22 Ivan Diklić Kaštelir Croatia 02:57:54
3 48 Blaž Lupše   Slovenia 03:07:14
4 3 Samo Knafelj Salomon Slovenia 03:11:12
5 93 Vedran Krčadinac AK Sljeme Croatia 03:14:50
6 72 Luka Španjol Sport Box Croatia 03:16:10
7 51 VALENTINO MODRUŠAN   Croatia 03:16:53
8 2 Ivan Kernjus Tk Albona Extreme Croatia 03:16:55
9 46 Renato Lovišček Mio Slovenia Slovenia 03:20:43
10 82 Vanja Vukičević SRK Puls Croatia 03:21:10
11 70 Luka Škropeta Olimpik Umag Croatia 03:26:25
12 19 Edin Čović GT Elitni Rekreativci Croatia 03:27:51
13 16 DAMJAN BOBEK   Slovenia 03:32:10
14 7 Jasmin Sigeti   Croatia 03:35:16
15 26 Igor Fabris 3Trekera Šijanska/Kamenolom Croatia 03:35:48
16 40 Luka Kolarić DSR "Maraton-Uljanik" Pula Croatia 03:35:48
17 89 Nermin Dudaković Maraton Uljanik Croatia 03:35:48
18 68 Ivan Slukan SPK Onsight Pula Croatia 03:36:19
19 87 Giacomo Schiavon Fincantieri Wartsila Italy 03:38:16
20 83 Dejan Vukotić Mi2 Slovenia 03:40:28
21 77 Marko Tot   Croatia 03:42:58
22 11 Igor Varga inb Croatia 03:45:26
23 47 Patrik Lukezi   Croatia 03:46:06
24 45 Semir Latic   Croatia 03:48:41
25 57 Bernard Perković   Croatia 03:49:25
26 34 Darko Kajfeš Šijanska Croatia 03:50:06
27 92 Vedran Kovačić Olimpik Umag Croatia 03:50:44
28 54 Josip Pavlin Abacus/SRK Puls Croatia 03:51:06
29 17 Denis Brozić Olimpik Croatia 03:54:07
30 88 Vedran Vale Ind Croatia 03:55:50
31 28 Robert Flegar Fire Team Croatia 03:58:50
32 12 Željko Dugić AK Sljeme Croatia 03:59:12
33 6 Marijan Paulišić   Croatia 04:00:34
34 31 Marko Gržetić   Croatia 04:00:41
35 96 Paolo Zgrablić   Hrvatska 04:00:41
36 74 Erni Šterle Olimpik Croatia 04:01:10
37 52 Dean Novosel Olimpik Umag Croatia 04:05:34
38 73 Roberto Špelić Olimpik Umag Croatia 04:07:31
39 95 Goran Hek   Hrvatska 04:14:02
40 60 Jure Pograjc   Slovenia 04:15:11
41 65 Andrea Radović IND Croatia 04:16:48
42 91 Kristijan Martinčić   Croatia 04:23:24
43 75 Siniša Štifanić   Croatia 04:25:35
44 64 Željko Radovanović Olimpik Umag Croatia 04:26:17
45 53 Andrej Ograjenšek JustRun Slovenia 04:26:24
46 67 Stanko Razbojnikov Eppur si muove Croatia 04:28:45
47 27 Mišel Faraguna   Croatia 04:32:55
48 39 Alen Kocijančić AK Sljeme Croatia 04:34:24
49 79 Vedran Vitasović Bk AXA Croatia 04:34:38
50 41 Simon Korošec   Slovenia 04:35:12
51 20 Dražen Ćurić   Croatia 04:51:37
52 62 Damir Popović GT elitni pulski rekreativci Croatia 04:52:43
53 42 Robert Kos TK Matulji Croatia 04:54:54
54 38 Inot Klemenčič Dsr Run & Fun Croatia 04:56:25
55 29 Denis Fonovic Ind Croatia 05:04:56
56 43 Zoran Kovačić Žumberak trail Croatia 05:12:08
57 56 Dražen Perić Olimpik Umag Croatia 05:21:56
58 44 Elvis Krajcar   Croatia 05:29:41
59 59 Dejan Pleterski AAK Trčkalica Slovenia 05:49:22
60 85 Zvonko Barbić   Croatia 05:55:21

Rezultati sunny - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1 94 Ines Jozić Ultramaraton klub Mazator Croatia 03:21:42
2 1 Tajda Bogataj   Slovenia 03:23:40
3 78 Eva Urbanc Mi2 Slovenia 03:40:28
4 13 MICHELA BIACCA ASD EVINRUDE MUGGIA Italy 03:44:09
5 9 Urška Šipec   Slovenia 03:45:40
6 4 Bogdana Krašovec   Slovenia 03:50:30
7 90 Ketrin Velić   Croatia 04:01:34
8 10 Valentina Šipec   Slovenia 04:10:01
9 66 Vanja Rampini Dvi škrape Croatia 04:19:18
10 71 Ines Škunca Dvi škrape Croatia 04:19:18
11 61 Alenka Popic   Slovenia 04:32:55
12 25 Maja Đorđević AK Sljeme Croatia 04:34:24
13 30 Simona Glavan Joga soba Slovenia 04:37:43
14 76 Ana Tomazin Olimpik Umag Croatia 04:37:46
15 49 Irena Ljutić IND Croatia 04:39:48
16 63 Elke Prutti SU TRI STYRIA Austria 04:43:40
17 84 Birgit Wippel-Steiner   Austria 04:43:40
18 15 Esma Benazić AK Medulin Croatia 04:47:18
19 55 Petra Pereša-Poljak IND Croatia 04:47:18
20 69 Nataša Šauperl   Slovenia 04:48:26
21 18 Mladenka Buić Dsr Run & Fun Croatia 04:48:48
22 80 Jasmina Vojniković Ind Croatia 04:53:22
23 14 Ivana Belobrajić   Croatia 04:55:49
24 24 Dubravka Družeta Nu3sport Croatia 05:10:42
25 21 Lara Deklić Olimpik Umag Running Team Croatia 05:13:18
26 35 Marina Katić   Slovenia 05:24:18
27 32 Kristina Horvatić - Croatia 05:49:21

Rezultati urban

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1 327 Matija Lisec   Croatia 01:00:49
2 307 Simon Strnad Šd Nanos Slovenia 01:05:55
3 346 Vedran Krčadinac AK Sljeme Croatia 01:07:30
4 320 Sanjin Jahutka IND Croatia 01:08:20
5 347 Ines Jozić Ultramaraton klub Mazator Croatia 01:09:32
6 331 Samo Pitamic TK Trisport Kamnik Slovenia 01:09:42
7 306 Jasmin Sigeti   Croatia 01:13:17
8 351 Maksim Jerman   Hrvatska 01:13:25
9 300 Tajda Bogataj   Slovenia 01:13:55
10 302 Samo Knafelj Salomon Slovenia 01:13:56
11 317 Jure Dušan Dvoršek Porsche Slovenia 01:14:00
12 329 Marko Meštrović   Croatia 01:15:41
13 345 Luka Kučerka   Croatia 01:15:51
14 312 Andrej Bogataj   Slovenia 01:16:51
15 341 Ivica Sinčić Kaštelir Croatia 01:17:31
16 315 Saša Črtalič   Slovenia 01:17:35
17 324 Nina Karlić ISTRun Croatia 01:18:54
18 332 Goran Poropat Apostoli Croatia 01:18:54
19 308 Urška Šipec   Slovenia 01:20:38
20 342 Željko Dugić AK Sljeme   01:20:48
21 338 Ian Ryšlavy   Croatia 01:20:56
22 310 Igor Varga inb Croatia 01:21:20
23 318 Sandra Erman   Croatia 01:21:30
24 303 Bogdana Krašovec   Slovenia 01:22:03
25 305 Marijan Paulišić   Croatia 01:25:24
26 330 Mateja Pančelat   Croatia 01:27:50
27 313 Goran Černac   Croatia 01:31:53
28 323 Roberto Karlic Misko d.o.o. Croatia 01:32:13
29 348 Petra Muškardin   Croatia 01:32:13
30 333 Darian Žagrić Apostoli Croatia 01:36:03
31 349 Tatiana Da Dalt   Italy 01:40:45
32 304 Luigina Sarifin   Italy 01:40:45
33 350 Umberto Da Dal Bo   Italy 01:40:45
34 334 Andreja Bogataj SportKa Slovenia 01:41:05
35 328 Vanja Lovišček Mio Slovenia Slovenia 01:41:18
36 311 Andrea Amidžić   Croatia 01:44:01
37 325 Stefano Krajcer   Croatia 01:44:01
38 337 Sabina Miglioranza Miglioranza Running bear Slovenia 01:44:15
39 336 Gianni Miglioranza Miglioranza Running bear Slovenia 01:44:16
40 322 Marina Banković   Hrvatska 01:50:51
41 314 NATAŠA ČRTALIČ ŠD TEKAČI Z OBALE Slovenia 01:51:16
42 326 MARCIJA KUNČER   Croatia 01:52:06
43 316 SANJA DURAS   Croatia 01:52:09
44 344 Alfred Širol   Croatia DNF
45 301 Ivan Kernjus Tk Albona Extreme Croatia DNF
46 309 Valentina Šipec   Slovenia DNF
47 319 MIRJANA IVANČIČ ŠD TEKAČI Z OBALE Slovenia DNF
48 321 IRENA KAJFEŽ ŠD TEKAČI Z OBALE Slovenia DNF
49 335 Mark Bogataj BAGHEERA SLOVENIJA Slovenia DNF
50 339 Stefano Krajcer   Croatia DNF
51 340 Andrea Amidžić   Croatia DNF
52 343 Martina Šajina Ivetić SD Trickeri Croatia DNF

Rezultati urban - muškarci

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1 327 Matija Lisec   Croatia 01:00:49
2 307 Simon Strnad Šd Nanos Slovenia 01:05:55
3 346 Vedran Krčadinac AK Sljeme Croatia 01:07:30
4 320 Sanjin Jahutka IND Croatia 01:08:20
5 331 Samo Pitamic TK Trisport Kamnik Slovenia 01:09:42
6 306 Jasmin Sigeti   Croatia 01:13:17
7 351 Maksim Jerman   Hrvatska 01:13:25
8 302 Samo Knafelj Salomon Slovenia 01:13:56
9 317 Jure Dušan Dvoršek Porsche Slovenia 01:14:00
10 329 Marko Meštrović   Croatia 01:15:41
11 345 Luka Kučerka   Croatia 01:15:51
12 312 Andrej Bogataj   Slovenia 01:16:51
13 341 Ivica Sinčić Kaštelir Croatia 01:17:31
14 332 Goran Poropat Apostoli Croatia 01:18:54
15 342 Željko Dugić AK Sljeme   01:20:48
16 338 Ian Ryšlavy   Croatia 01:20:56
17 310 Igor Varga inb Croatia 01:21:20
18 305 Marijan Paulišić   Croatia 01:25:24
19 313 Goran Černac   Croatia 01:31:53
20 323 Roberto Karlic Misko d.o.o. Croatia 01:32:13
21 333 Darian Žagrić Apostoli Croatia 01:36:03
22 325 Stefano Krajcer   Croatia 01:44:01
23 336 Gianni Miglioranza Miglioranza Running bear Slovenia 01:44:16

Rezultati urban - žene

PozicijaStartni brojIme i prezimeKlubDržavaRezultat
1 347 Ines Jozić Ultramaraton klub Mazator Croatia 01:09:32
2 300 Tajda Bogataj   Slovenia 01:13:55
3 315 Saša Črtalič   Slovenia 01:17:35
4 324 Nina Karlić ISTRun Croatia 01:18:54
5 308 Urška Šipec   Slovenia 01:20:38
6 318 Sandra Erman   Croatia 01:21:30
7 303 Bogdana Krašovec   Slovenia 01:22:03
8 330 Mateja Pančelat   Croatia 01:27:50
9 348 Petra Muškardin   Croatia 01:32:13
10 349 Tatiana Da Dalt   Italy 01:40:45
11 304 Luigina Sarifin   Italy 01:40:45
12 350 Umberto Da Dal Bo   Italy 01:40:45
13 334 Andreja Bogataj SportKa Slovenia 01:41:05
14 328 Vanja Lovišček Mio Slovenia Slovenia 01:41:18
15 311 Andrea Amidžić   Croatia 01:44:01
16 337 Sabina Miglioranza Miglioranza Running bear Slovenia 01:44:15
17 322 Marina Banković   Hrvatska 01:50:51
18 314 NATAŠA ČRTALIČ ŠD TEKAČI Z OBALE Slovenia 01:51:16
19 326 MARCIJA KUNČER   Croatia 01:52:06
20 316 SANJA DURAS   Croatia 01:52:09